Ales Jindra: "Mai avem multe semne de întrebare asupra primului 11"

Articol de Gazeta Sporturilor  —  Monday 30th of November -0001 12:00

Antrenorul formaţiei CFR Cluj, Ales Jindra, a declarat, duminică, la finalul partidei pe care fotbaliştii săi au încheiat-o la egalitate cu FCM Târgu-Mureş, scor 0-0, că încă nu s-a edificat asupra titularilor care vor juca primul meci al returului, cu CS Otopeni.

"În prima repriză am avut probleme cu aceste condiţii de disputare a meciului, s-a văzut că ne-am întors de curând din Turcia şi s-a resimţit schimbarea de temperatură, aici e foarte frig.

În a doua repriză ne-am dezmorţit, ne-am dat drumul la joc şi nu am mai permis adversarului să aibă ocazii, singura întrebare era când va fi pica golul, dar, din păcate, nu am reuşit să marcăm. Mai avem multe semne de întrebare în ceea ce priveşte primul 11", a spus Ales Jindra.