Fotbal   •   Liga 1   •   CAZUL PALMARESULUI POLITEHNICII TIMIŞOARA

Dumitru Dragomir: "Florin Prunea îşi poate pierde locul de muncă". Vezi de ce!

Articol de Gazeta Sporturilor   —  miercuri, 18 martie 2009

Preşedintele LPF, Dumitru Dragomir, delegat de FRF să reprezinte cauza Politehnicii Timişoara la TAS, a răspuns acuzaţiilor lui Florin Prunea, lansate în timpul conferinţei de presă de la ora 11:00:



"Aş dori să nu-l jignesc pe domnul Prunea, dar dînsul nu cunoaşte nici măcar regulamentul după care ne ghidăm în România. La articolul 3 se spune că şedinţele Comitetului Executiv nu se fac publice.



Domnul Prunea îşi poate pierde locul de muncă pentru că a făcut publice stenogramele acestei discuţii. Mi-a ridicat mingea la fileu, îi demonstrez că nu cunoaşte regulamentul. Riscă o pedeapsă foarte mare. În plus, nici preşedintele FRF nu trebuia să-i pună la dispoziţie aceste acte", a declarat Dumitru Dragomir.

Show more
Loading ...
Failed to load data.

Show more
Loading ...
Failed to load data.