Fotbal   •   Liga 1   •   Dinamo

Stan preşedinte?

marius stan

Articol de Gazeta Sporturilor   —  miercuri, 02 decembrie 2009

Surse autorizate afirmă că şeful Oţelului, Marius Stan, a fost îmbiat să vină din iarnă ca preşedinte executiv al "cîinilor", mai ales că Borcea a anunţat că vrea să rămînă doar acţionar.



Varianta s-ar materializa mai repede dacă Andone va deveni antrenor. Stan a declarat ieri la GSP TV că nu se pune problema să plece acum de la Galaţi, lăsînd să se înţeleagă că abia din vară, dacă evită retrogradarea cu Oţelul, ar putea agrea propunerea.

Show more
Loading ...
Failed to load data.

Show more
Loading ...
Failed to load data.