Managerul Unirii Urziceni spune că nu înţelege de ce duelul trupei ialomiţene cu Liverpool, de săptămâna viitoare, nu este deloc mediatizat.
"E o lipsă de respect că nu se vorbeşte despre meciul nostru cu Liverpool, mai ales că suntem singura echipă din Liga I rămasă în competiţie. Ce să facem, suntem invizibili! O lipsă totală de interes. S-a scris mai mult de echipe din afara României. Important e însă cum o să fim noi la ora meciului.
Trebuie să reducem distanţa uriaşă care ne separă de cormorani. Cât despre titlu, va fi foarte greu să câştigăm din nou trofeul Ligii I. Suntem într-o perioadă de acumulări şi vom da brusc peste o echipă de calibrul lui Liverpool", a declarat Mihai Stoica la Fanatik Show pe Digisport.
{{text}}