GSP special   •   Diverse   •   SONDAJE GSP.RO

Cititorii gsp.ro nu au încă sută la sută încredere în Dacia Duster

Articol de Gazeta Sporturilor   —  marți, 02 martie 2010

Cititorii au fost invitaţi să voteze astăzi pe gsp.ro în două sondaje de actualitate. Vezi care au fost cele mai votate variante la întrebările zilei!

 

 

 


Eşecul din prima etapă a returului, la Iaşi, în faţa Politehnicii, 1-2, şi remiza din Giuleşti, cu Unirea Urziceni, 1-1, au agitat apele la Rapid. Pentru că se vehiculează tot mai des varianta plecării lui Nicolae Manea, gsp.ro a vrut să afle părerea cititorilor în privinţa celei mai bune variante pentru banca tehnică a giuleştenilor.

La întrebarea "Pe cine ai vrea la Rapid?", Cristiano Bergodi a primit cele mai multe voturi, 1194, urmat de Petre Grigoraş, 993. Nicolae Manea, actualul tehnician, a primit 871 de voturi, iar Cristian Pustai, 609.

În total, au fost 3667 de voturi.

 


Al doilea sondaj al zilei, "Ţi-ai cumpăra Dacia Duster", a adunat 6097 de voturi, dintre care 2347 de cititori au răspuns că vor să vadă întîi reacţiile altor cumpărători; "Da, merită toţi banii" au răspuns 1992 de cititori, iar 1756 nu cred că Dacia Duster are fiabilitatea necesară.

 

Show more
Loading ...
Failed to load data.

Show more
Loading ...
Failed to load data.