Altele   •   Tineret   •   ROMÂNIA U21 - ANGLIA U21, MARŢI, 14:30, TVR 1 şi liveTEXT pe GSP.RO (în tur 1-2)

Galerie foto » Englezii s-au antrenat la Botoşani. Vremea este frumoasă!

Articol de Gazeta Sporturilor   —  luni, 11 octombrie 2010

Echipa U21 a Angliei a efectuat cu începere de la ora 10:30 antrenamentul oficial înaintea partidei de mîine, cu selecţionata U21 a României.



Sub îndrumarea selecţionerului Stuart Pearce, britanicii s-au pregătit timp de un ceas pe arena din Botoşani. Accesul a fost permis doar în primul sfert de oră.



Pe finalul şedinţei de pregătire, şi-au facut apariţia directorul general al FRF, Ionuţ Lupescu, şi managerul sportiv al lui Dinamo, Florin Prunea.



De la ora 18:00 este aşteptat să ajungă la Botoşani şi preşedintele FRF, Mircea Sandu.



După ce timp de trei zile a plouat şi a fost frig, vremea este acum frumoasă la Botoşani şi se aşteaptă ca mîine, la ora meciului, să fie la fel.

Show more
Loading ...
Failed to load data.

Show more
Loading ...
Failed to load data.