Fotbal   •   Liga 1   •   DISPUTĂ ÎNTRE MIRCEA SANDU ŞI GIGI BECALI

Ioan Becali: "Patronii îşi joacă banii din fotbal la fel ca în casino sau ca la poker!"

Articol de Gazeta Sporturilor   —  vineri, 26 noiembrie 2010

Agentul FIFA Ioan Becali a comentat la Premium Liga, pe GSP TV, declaraţia lui Mircea Sandu, care îi acuzase pe patronii din Liga I că nu ar fi decît creditori ai cluburilor pe care spun că le patronează.



"Un creditor care a cheltuit 20 sau 30 de milioane la un club îi mai recuperează vreodată? Nu! Luaţi-vă gîndul de la asta! Sînt oamenii banilor, şi-i joacă la fel ca în casino sau ca la poker!



Se încăpăţînează să creadă că vine Mascherano, Messi sau un alt mare fotbalist în variantă românească şi dau tunul! Se mint aşa în continuare!", a spus Becali la Premium Liga, pe GSP TV.

Show more
Loading ...
Failed to load data.

Show more
Loading ...
Failed to load data.