Delegaţia României va decola spre Luxemburg, pentru meciul din preliminariile Euro 2012 din 2 septembrie, de pe aeroportul Henri Coandă, pe 31 august, la ora 18.25, urmînd să fie cazată la hotelul DoubleTree by Hilton.
Revenirea este programată tot la bordul unei curse charter, pe 3 septembrie, ora 12.00 - ora României.
Suporterii români vor putea achiziţiona bilete în sectoarele special rezervate, la preţurile de 10, respectiv, 25 euro, la oricare dintre punctele indicate în comunicatul federaţiei luxemburgheze. În ziua meciului, la stadion vor fi deschise două case speciale pentru fanii României. Pentru a accesa comunicatul referitor la biletele menţionate, apăsaţi aici
În preliminariile Euro 2012, România întîlneşte Luxemburg, 2 septembrie, în deplasare, şi Franţa, 6 septembrie TVR şi liveTEXT GSP.ro, meciul din urmă fiind şi prima partidă care se va disputa pe Naţional Arena.
Citeşte aici:
Mazilu revine la naţională pentru meciurile cu Luxembrug şi Franţa. Vezi lista cu cei 15 stranieri care au primit telegrame de la FRF
Vezi mai jos cum arată clasamentul grupei noastre, D, din preliminarii Euro 2012
1 Franta 6 jocuri 13
2 Belarus 7 12
3 Bosnia 6 10
4 România 6 8
5 Albania 6 8
6 Luxemburg 7 1
Show more
Loading ...
Failed to load data.
{{#showContent}} {{#content}}
{{/content}} {{/showContent}}
Show more
Loading ...
Failed to load data.
{{#showContent}} {{#content}}
{{/content}} {{/showContent}}
{{text}}