Florin Costea a adus fericirea în minutul 90+3! Ultimele 5 succese ale Stelei în prelungiri

+5 Foto
Florin Costea a marcat golul victoriei cu Oţelul în minutul 90+3

Articol de Viorel Crăciun, Liviu Manolache  —  Monday, 03 October 2011

Venirea lui Ilie Stan pe banca Stelei a însemnat şi un debut de vis pentru noul antrenor al "roş-albaştrilor".

Steaua a cîştigat cu 2-1, golul ce a asigurat toate punctele gazdelor fiind reuşit de Florin Costea în al treilea minut de prelungiri.

În ultimii ani, fanii Stelei au stat cu sufletul la gură pînă în ultimele secunde ale jocurilor pentru ca echipa lor să marcheze un gol ce ar fi însemnat unu sau două puncte în plus în clasament.

CITEŞTE ŞI: VIDEO & FOTO Cronica meciului Steaua - Oţelul 2-1, scrisă de Cătălin Ţepelin » Miere de la Costea

GSP.RO îţi prezintă ultimele 5 succese obţinute de "roş-albaştri" în campionat după minutul 90: