FOTO » Golul lui Rusescu aduce prima victorie a Stelei în retur, 1-0 cu CS Mioveni

+10 Foto
Raul Rusescu a deschis scorul în minutul 12

Articol de Gazeta Sporturilor  —  duminică, 04 martie 2012

Steaua a învins în primul meci din retur, 1-0 cu CS Mioveni în deplasare. Singurul gol al partidei a fost marcat de Raul Rusescu, în minutul 12.

Atacantul "roş-albaştrilor" a punctat în urma unei lovituri de colţ executat de Florin Costea de pe partea stîngă, cu un şut din prima la colţul lung.

Ilie Stan a primit o veste proastă în perspectiva duelului cu U Cluj din deplasare, din etapa viitoare. Tănase a primit al patrulea cartonaş galben al sezonului în minutul 32.

Click aici pentru desfăşurarea liveTEXT a partidei!