International   •   EURO 2012   •   PONTURI PREMIUM

Lovitură după lovitură! Din nou, toate ponturile din Gazeta Sporturilor au fost corecte!

Articol de Gazeta Sporturilor   —  vineri, 15 iunie 2012

Toate ponturile din ultimele 2 ediţii ale ziarului Gazeta Sporturilor, ediţia tipărită, au fost corecte. Cei care au mers pe mîna noastră în ultimele 2 zile au prins cote de 5.25, respectiv 6.00!

Iată care au fost ponturile cîştigătoare:

JOI

SPANIA - IRLANDA
Pont Spania H(-1) Cota 1.73

ITALIA - CROAŢIA Pont Peste 1.5 goluri Cota 1.50

ROMÂNIA - COREEA DE NORD Pont 2 solist Cota 1.40

SPANIA - IRLANDA Pont Spania dă min. 2 goluri Cota 1.45

MIERCURI

DANEMARCA - PORTUGALIA
Pont 2 fără remiză Cota 1.40

OLANDA - GERMANIA Pont Ambele marchează Cota 1.73

PHILIPP KOHLSCHREIBER - LUKAS KUBOT Cota 2.50



Profitul pentru ponturile de mai sus, jucate separat, a fost de 80% miercuri şi 54% joi. De asemenea, cei care le-au combinat pe cîte un bilet au prins cote totale de 5.25, respectiv 6.00!Gazeta Sporturilor publică în fiecare număr cîte o pagină cu ponturi pentru pariuri. Specialiştii noştri şi-au adunat forţele şi au selectat cele mai bune pronosticuri, pe care vi le prezintă DOAR în ediţia tipărită.

Cumpăraţi în fiecare zi Gazeta Sporturilor pentru a afla care sînt ponturile Premium, pe care le găsiţi doar în ediţia de print a ziarului.


 

Show more
Loading ...
Failed to load data.

Show more
Loading ...
Failed to load data.