Fotbal   •   Liga 1   •   CONCORDIA

Ilie Stan cere ajutorul Stelei: "Jucătorii care intră în teren să arate că merită să evolueze acolo!"

Articol de Gazeta Sporturilor   —  sâmbătă, 18 mai 2013

Antrenorul celor de la Concordia Chiajna, Ilie Stan, este încrezător în şansele echipei sale de a rămîne în Liga 1 şi spune că la partida dintre Steaua şi Viitorul îşi doreşte ca jucătorii echipei pe care a antrenat-o să joace la capacitate maximă.

“Părerea mea este că Dumnezeu ne chinuie puţin, dar, prin efortul pe care o să-l facem în ultimele etape, şi prin joc, o să ne salvăm de la retrogradare. Normal că mi-aş dori să cîştige Steaua.

Indiferent de cine va intra pe teren, cei de acolo trebuie să demonstreze că merită să facă parte din lotul Stelei şi că pot reprezenta o soluţie şi pentru sezonul viitor“, a spus Ilie Stan conform DigiSport.

Show more
Loading ...
Failed to load data.

Show more
Loading ...
Failed to load data.