Fotbal   •   Liga 1   •   CHIAJNA

Marius Şumudică bagă frica în arbitri: "Să-i ferească Dumnezeu să greşească contra mea! O să vedeţi ce o să fac!" :D

Articol de Gazeta Sporturilor   —  joi, 03 aprilie 2014

Marius Şumudică le pregăteşte ceva "fluieraşilor". Tehnicianul celor de la Concordia Chiajna i-a avertizat deja că vor avea mari probleme, dacă echipa sa va fi dezavantajată.

"Am văzut probleme foarte mari de arbitraj, aproape de neînţeles. Nu înţeleg rolul

adiţionalilor. Aceşti oameni influenţează meciuri, clasamentul, campionatul, mă alătur celor care atrag atenţia că există probleme.



Le transmit arbitrilor un mesaj. Să-i ferească Dumnezeu să se întîmple astfel de greşeli contra mea pentru că sînt destul de violent cînd se fac erori împotriva echipei mele. Dacă, totuşi, se vor întîmpla? O să vedeţi ce o să fac!", a spus Marius Şumudică.



Antrenorul ilfovenilor e recunoscut pentru gesturile sale ieşite din comun. Printre cele mai cunoscute momente nebune ale lui Şumudică se numără pupatul unui arbitru, îngenuncherea în faţa fanilor rapidişti şi conferinţa de presă în care şi-a dat jos pantalonii în faţa ziariştilor.





Show more
Loading ...
Failed to load data.

Show more
Loading ...
Failed to load data.