VIDEO Chiajna - CFR Cluj 1-1 » Ardelenii pierd două puncte şi Steaua se poate distanţa

Articol de Gazeta Sporturilor  —  duminică, 26 octombrie 2014

Concordia Chiajna a remizat pe teren propriu, scor 1-1, în compania celor de la CFR Cluj, ocupanta locului 2 în clasament.

Ilfovenii au început dezastruos partida, Dragarski marcînd în proprie poartă după numai 5 minute (VIDEO). Elevii lui Marius Şumudică au revenit însă înainte de pauză prin Bagarici, care a reluat în plasă mingea centrată de Adrian Cristea (VIDEO).

Click aici pentru comentariul liveTEXT!

Guima a avut în gheată golul de 2-1, însă a trimis în transversală în minutul 60, după ce scăpase singur cu Matache (VIDEO).