Fotbal   •   Nationala   •   ROMÂNIA

Harţă la naţională! Torje şi-a pierdut răbdarea după declaraţiile unui stelist! Atac frontal: "Nu ştie ce spune!"

Gabriel Torje,nervos,tipa,urla

Articol de Gazeta Sporturilor   —  miercuri, 17 decembrie 2014

Gabriel Torje l-a taxat pe Adi Popa după ce acesta a spus că "Anghel Iordănescu joacă mai ofensiv decît o făcea Victor Piţurcă". 

Nu ştiu de cîte ori a fost Adi Popa convocat la naţională cu Victor Piţurcă să spună că e mai ofensiv Iordănescu”, a declarat Torje la Digisport.

...despre campionatul intern: ”Steaua domină campionatul, dar are probleme în Europa. Dinamo a greşit cînd l-a demis pe Stoican, dar cei de acolo ştiu mai bine. Nu mi s-ar părea normal să discute cu un antrenor, atîta timp cît pe bancă e un alt tehnician. Cred că salariile la care se dau în România şi la jocul din campionat, Dinamo ar trebui să fie mai sus în clasament. Viitorul e o surpriză plăcută, cu victorii pe linie, CS U Craiova e o echipă foarte bună. Echipele care au bani şi investesc sînt sus în clasament”.

Show more
Loading ...
Failed to load data.

Show more
Loading ...
Failed to load data.