FOTO Liverpool a remizat cu Chelsea în prima manşă a Cupei Ligii Angliei » Ce făcea Mario Balotelli în timpul meciului

+2 Foto

Articol de Gazeta Sporturilor  —  miercuri, 21 ianuarie 2015

Liverpool a terminat la egalitate în prima manşă a Cupei Ligii Angliei cu Chelsea, scor 1-1, golurile partidei fiind înscrise de Hazard, în minutul 18 din penalty şi de Sterling în minutul 59.

Pentru al doilea meci la rînd, Mario Balotelli a fost împiedicat de răceală să joace pentru Liverpool în semifinala cu Chelsea şi a rămas în faţa televizorului de unde a transmis şi un mesaj pentru coechipierii săi.

"Această răceală mă împiedică să-mi ajut echipa de pe teren, dar nu mă va opri să-mi susţin echipa din afara terenului. Hai băieţii, hai Liverpool!", a scris italianul pe Instagram.