Fotbal   •   Liga 1   •   STEAUA

"Ne-ai păcălit! Ai promis că aduci jucători și n-ai adus nimic" » Dialog Rădoi - Becali + dezvăluiri despre transferurile ratate

Articol de Gazeta Sporturilor   —  marţi, 11 august 2015

Acestea au fost reproșurile pe care Gigi Becali le-a primit cînd a ieșit din stadion, duminică seara, după derby-ul cu Dinamo, terminat 0-0.

Glasul unui suporter al Stelei a fost repede preluat și de alţi fani care erau în preajmă, însă Becali n-a intrat în dialog cu ei. Nu doar în rîndul suporterilor campioanei există această impresie că patronul Stelei n-a mai investit în ultima vreme cum o făcea în trecut.

În ediția tipărită de azi și în cea digitală puteți citi o analiză a raportului investiții-venituri în cazul lui Becali, dezvăluiri surprinzătoare despre transferurile ratate, precum și un dialog Rădoi-Becali despre achiziții!

 Alte subiecte exclusiv print:


✓EKG-ul lui Chipciu pe 2015 produce un diagnostic dur pentru șeptarul Stelei » Mediocritatea a devenit obișnuință!

✓Detalii despre cea mai rea serie din ultimii 42 de ani pentru Steaua!

✓“Ai gura mare, pleci!” » Culisele excluderii din lot a lui Marius Croitoru

✓Interviu cu omul momentului în Liga 1, Budescu: "Eu chiar joc fotbal de plăcere!"

✓Tizii din Banat » Timișoara are două nume grele de la începutul sezonului: Javier Hernandez și Fernando Llorente

✓Cele mai tari ponturi sînt doar în ziar! Mizează pe noi și cîștigă!

✓Analiză » Echipele care vor participa la Campionatul Continental de Baschet 2015 au în componență un număr record de americani naturalizați

Show more
Loading ...
Failed to load data.

Show more
Loading ...
Failed to load data.