Președintele celor de la Pandurii, Narcis Răducan, a anunțat mutări importante pentru iarnă la clubul pe care îl conduce. Echipa are un obiectiv clar: titlul, așa că șefii fac tot posibilul ca echipa să fie la un nivel înalt.
"Sînt trei-patru jucători care nu s-au acomodat. Sînt lucruri care se întîmplă în fotbal. Nu e o problemă, vor veni cel puţin trei jucători capabili să ridice nivelul jocului.
Beneficiem de o oarecare stabilitate financiară, deşi în momentul de faţă avem două luni restanţă la salariu. Nicidecum nu e raiul financiar, dar am reuşit să ţinem în frîu derapajele financiare
Eu mi-aş dori foarte mult ca Edi să rămînă şi din vară, dar încă nu ne-am pus la masă să discutăm prelungirea. Ne înţelegem bine şi e normal să continuăm dacă lucrurile merg ca până acum", a dezvăluit Răducan la Digi.
{{text}}