Mihai Stoica a pierdut doar un gol al Stelei în perioada petrecută după gratii » Astra, marea necunoscută

Articol de Cătălin Popescu  —  joi, 25 februarie 2016

În interviul publicat azi de Gazeta Sporturilor, Mihai Stoica a declarat că a putut urmări meciurile din Liga 1 atât timp cât s-a aflat după gratii. Acesta a spus: "Din sezonul 2015-2016 am ratat doar reprizele care s-au desfășurat în intervalul orar 19:00-20:00".

Astfel, conform spuselor sale, reiese că MM a putut urmări evoluția Stelei aproape în totalitate. Singurul meci pe care nu l-a putut viziona până la final este CSU Craiova - Steaua 1-2, din etapa a 8-a.

Meciul respectiv a început la ora 18:00, ceea ce înseamnă că Stoica nu a putut urmări repriza a doua, atunci când Tade a marcat golul victoriei în minutul 85.

De asemenea, în același timp, MM nu pare că o știe foarte bine pe Astra. Giurgiuvenii sunt cei care au disputat cele mai mult meciuri de la ora 18:00 sau 18:30, mai exact 12!