FOTO Fază oribilă! Șumudică și-a împins pe jos un om din staff

+13 Foto
Captură TV Dolce Sport

Articol de Gazeta Sporturilor  —  Thursday, 17 November 2016

Vali Lazăr a văzut direct cartonașul roșu în minutul 80 al partidei din "sferturile" Cupei Ligii dintre Astra și Dinamo (2-5 după prelungiri), după o intrare urâtă la Lovin.

Când a văzut că jucătorul său suferă, Marius Șumudică a grăbit echipa medicală să intre pe teren și l-a împins pur și simplu pe propriul preparator fizic.

Acesta s-a dezechilibrat și a căzut pe gazon, rostogolindu-se de câteva ori în timp ce suporterii prezenți s-au amuzat copios.

"Arbitrul cerea ca echipa medicală să intre pe teren, dar preparatorul nostru fizic stătea și se uita. Asta e!" Marius Șumudică după meci