Amicale

FOTO EXCLUSIV Ce făcea "Dodel" Tănase la 0-3 pentru Admira

+1 Foto

Articol de Gazeta Sporturilor  —  joi, 25 ianuarie 2018

FCSB a pierdut partida amicală cu Admira Wacker, scor 2-3, iar Cristi Tănase nu a făcut parte din lot.

Fotograful GSP.ro prezent la amicalul dintre FCSB și Admira l-a surprins pe Dodel vorbind la telefon, la margine, lângă banca de rezerve, în timp ce colegii săi erau conduși cu 0-3.

Alături de el se aflau cei doi jucători care l-au dezamăgit pe Dică în prima parte, Florinel Coman și Gabi Enache, ambii schimbați în minutul 43 al partidei.

Cristi Tănase a semnat pentru doar 4 luni cu FCSB, având cel mai mare salariu din lot, alături de Găman, Alibec și Tănase, 20.000 de euro.

Vezi și: VIDEO + FOTO FCSB pierde amicalul cu Admira Wacker, după o primă repriză dezastruoasă! 5 goluri marcate, a debutat și Găman