Stranieri

UPDATE/VIDEO + FOTO Din nou haos în Grecia: golul anulat lui Varela a oprit PAOK - AEK Atena în prelungiri! Imagini ȘOCANTE: patronul lui PAOK a intrat pe teren înarmat cu un pistol!

Articol de Theodor Jumătate  —  duminică, 11 martie 2018

PAOK Salonic - AEK Atena, meciul care putea schimba liderul în Grecia, a fost întrerupt în minutul 90, la scorul 0-0, după un scandal izbucnit în urma golului anulat lui Varela. În acest moment, meciul e suspendat.

LIVE » PAOK Salonic - AEK Atena 0-0Click AICI pentru liveTEXT

Echipele de start:

PAOK: Paschalakis - Matos, Varela, Crespo, Vierinha - Mauricio, Canas - Campos, Pelkas, Limnios - Prijovici
Rezerve: Rey, Azevedo, Biseswar, Koulouris, Mak, Malaezas, Stakhov
Antrenor: Răzvan Lucescu

AEK Atena: Barkas - Bakakis, Vranjes, Lambropoulos, Hult - Simoes, Kone - Galo, Livaja, Bakestas - Araujo
Rezerve: Tsintotas, Tzanetopoulos, Christodoulopoulos, Galanopoulos, Giakoumakis, H. Lopes, M. Shojaei
Antrenor: Manuel Jimenez Jimenez

Vezi și: Răsturnare de situație! Veste uriașă primită de Răzvan Lucescu » Ce au decis grecii chiar înainte de derby-ul pentru primul loc