Craiova - FCSB 2-1 // FOTO Cristi Bălgrădean, lovit în prima repriză cu un obiect aruncat din peluza oltenilor!

Articol de Gazeta Sporturilor  —  Sunday, 21 October 2018

Cristi Bălgrădean a fost lovit de un obiect aruncat din tribune, cel mai probabil o monedă, în minutul 40 al partidei dintre CS U Craiova și FCSB, la scorul de 0-1.

Portarul celor de la FCSB se pregătea să repună mingea din colțul careului de 6 metri. În timp ce se apleca să arunce în afara suprafeței de joc un pahar de plastic, Bălgrădean a fost lovit în cap de un obiect, cel mai probabil o monedă. S-a prăbușit pe gazon, în apostrofările întregii peluze oltene.

"Centralul" partidei Marcel Bârsan a oprit jocul. Meciul a fost reluat după aproximativ două minute de pauză.

Vezi VIDEO cu faza AICI!

Vezi și: CS U CRAIOVA - FCSB // GALERIE FOTO + VIDEO Coincidență tulburătoare! Oltenii și-au marcat în propria poartă chiar în minutul 8, numărul lui Balaci