Liga Campionilor

JUVENTUS - ATLETICO MADRID 3-0 // VIDEO + FOTO Momente emoționante la Torino! Georgina, iubita lui Ronaldo, a plâns după al treilea gol al lui Cristiano

Articol de Gazeta Sporturilor  —  miercuri, 13 martie 2019

Cristiano Ronaldo, 34 de ani, a făcut spectacol cu Atletico Madrid, scor 3-0 (3-2 la general). A înscris de 3 ori și a calificat-o practic de unul singur pe Juventus în sferturile UEFA Champions League.

Ultima reușită, din finalul meciului, a fost aplaudată în picioare de fiul său, dar și de iubita sa, Georgina, care la finalul meciului nu și-a mai putut stăpâni lacrimile de bucurie.

Camerele de luat vederi n-au ratat momentul și au surprins bucuria fără margini a apropiaților lui Cristiano.

Ronaldo și Georgina locuiesc la Torino și au împreună o fată în vârstă de un an și jumătate, Alana Martina.