CFR CLUJ - CLINCENI 3-0 // Ciprian Deac: „Nu vreți să știți ce a fost la pauză în vestiar” + „N-am dormit multe nopți după meciul cu Poli Iași”

Articol de Gazeta Sporturilor  —  sâmbătă, 02 noiembrie 2019

Ciprian Deac (33 de ani) a vorbit după victoria CFR-ului cu Academica Clinceni, scor 3-0.

„A fost un meci greu, cu o echipă care se închide foarte bine. Nu ne-am creat foarte multe ocazii în prima repriză. Mă bucur că am reușit să dau gol, pentru că fiica mea împlinește 5 ani și am vrut să-i dedic această reușită.

N-ați vrea să știți ce a fost la pauză în vestiar, dar e bine că am câștigat. Toți adversarii care vin aici se motivează foarte bine, își dau viața”, a declarat Deac la TV Digi Sport.

Ciprian Deac a vorbit și despre înfrângerea din etapa trecută cu Poli Iași, scor 1-2: „A fost o înfrângere rușinoasă. Ne-a fost rușine să ieșim pe stradă, multe nopți n-am dormit după meciul cu Poli Iași”.

FINAL » CFR Cluj - Clinceni 3-0

VEZI ȘI:

CFR Cluj - Clinceni 3-0 // Campioana s-a dezlănțuit în a doua repriză și a revenit pe primul loc

AICI ai cele mai interesante statistici + clasamente în timp real din fotbalul intern și internațional!