FOTO Florinel Coman a încercat să îl scoată pe Marius Constantin din joc! Ovidiu Hațegan, la 2 metri de fază

+9 Foto
Florinel Coman (22 de ani) a fost avertizat în minutul 48 al partidei dintre CS Universitatea Craiova și FCSB, pentru o simulare crasă.

Articol de GSP.RO  —  vineri, 18 decembrie 2020

Vigilența lui Ovidiu Hațegan a fost testată în debutul reprizei secunde, la scorul de 1-0 pentru oaspeți. Florinel Coman a luat o acțiune pe cont propriu în jumătatea adversă, dar și-a prelungit mingea. Marius Constantin a intervenit prin alunecare în fața lui, fără să îl atingă. Extrema celor de la FCSB a plonjat spectaculos, sperând să obțină al doilea cartonaș galben pentru apărătorul gazdelor.