Publicitate

A pariat 30 de lei la Winner pe 3 meciuri şi acum îşi ia maşină

Articol de Gazeta Sporturilor  —  joi, 25 martie 2021

Un parior extrem de inspirat a făcut un profit uriaş săptămâna trecută, pe meciurile din Europa League. A ales 3 evenimente la Winner, a mizat 30 de lei şi a câştigat 34.558 de lei, aproximativ 7.000 de euro, o sumă frumoasă, care a ajung direct în buzunarul lui.

Pariorul a jucat un bilet simplu, cu 3 meciuri la care care puţini ar fi făcut aceste alegeri: victorie Olyimpiacos la Arsenal şi 0-2 goluri, Molde - Granada 1 pauză / 1 final şi cel puţin 3 goluri şi Dinamo Zagreb - Tottenham X pauză / 1 final. Cotele pentru cele 3 evenimente au fost 14.00, 9.00 şi 9.60, adică o cotă totală de 1209.6.

Arsenal - Olympiacos s-a terminat 0-1, Molde a învins-o pe Granada cu 2-1 (1-0 la pauză), iar Dinamo Zagreb - Tottenham s-a terminat 2-0, după 90 de minute. Concluzia: bilet câştigător, 34.558 de lei la purtător!

Te simţi inspirat? Hai să vezi și tu cotele speciale pregătite zi de zi la Winner! Urmează-ţi instinctul, pariază pe cele mai bune cote şi ia BONUSUL de bun venit de 700 de lei!