Dinu Todoran, contrazis de un fotbalist implicat în UTA - FCSB: „Câteodată te simți umilit la schimbări”

+26 Foto
UTA și FCSB au remizat, scor 1-1, în etapa cu numărul 3 a Ligii 1. Ioan Hora (32 de ani), fostul atacant al bucureștenilor, admite că jucătorii sunt afectați de modul în care Gigi Becali conduce echipa.

Articol de Gazeta Sporturilor  —  Monday, 02 August 2021

Gigi Becali și-a făcut damblaua și în meciul cu UTA. A efectuat trei schimbări în prima repriză. Răzvan Oaidă, Iulian Cristea și Andrei Dumiter au părăsit terenul cu capetele plecate în minutul 34, dar antrenorul Dinu Todoran spune că nu poate fi vorba despre o umilință.