Internetul a „explodat” după Liverpool - Manchester United 7-0 » Cele mai înțepătoare meme-uri

+38 Foto
Cristiano Ronaldo, savurând eșecul lui United cu Liverpool

Articol de David Marinescu  —  duminică, 05 martie 2023

Liverpool a „zdrobit-o” pe Manchester United, scor 7-0, în cel mai categoric succes reușit de „cormorani” all-time în fața rivalei. Pe internet, microbiștii au pornit „robinetul” cu ironii la adresa „diavolilor”, după KO-ul primit pe „Anfield Road”.

Incredibil scor pe Anfield! Liverpool a pulverizat-o pe Manchester United, scor 7-0, cu șase goluri marcate în repriza secundă. Nemaivăzut în „Clasicul” Premier League. Imediat după meci, în social-media au apărut zeci de reacții amuzante după unul dintre cele mai spectaculoase meciuri ale ultimilor ani.

Răsfoiește o galerie foto cu cele mai tari meme-uri apărute după Liverpool - Manchester United 7-0:

+38 Foto
„Fiule, trezește-te, e 08:00” / „A mai dat unul Liverpool?”

Liverpool - Manchester United 7-0: cea mai mare victorie din istoria acestui duel!

Liverpool a zdrobit-o pe Manchester United în Premier League cu un uluitor 7-0 și s-a apropiat la numai 3 puncte de locurile de Champions League. „Cormoranii” au înscris de 6 ori după pauză. Este cea mai mare diferență de scor din istoria confruntărilor directe dintre cele două echipe!